• Draugiška klinika 
         
           Jūsų augintiniui

   
 • Draugiška klinika 
         
           Jūsų augintiniui

   
 • Draugiška klinika 
         
           Jūsų augintiniui

   
 • Draugiška klinika 
         
           Jūsų augintiniui

   
 • Draugiška klinika 
         
           Jūsų augintiniui

   

Greitoji veterinarinė pagalba

Atsitikus nelaimingam atsitikimui, į kliniką "Pas pumą" važiuokite nedelsiant, prieš tai informavus veterinarijos gydytoją tel. 8 614 42151 arba  8 608 04052 . Tokiu atveju, Jūsų augintinis bus priimtas be eilės.

Veterinarijos gydytojas gali atvykti pas Jus į namus, jei Jūsų augintinis negali būti transportuojamas (pvz. susilaužė koją, prasidėjo gimdymas ir pan.). Tačiau kartais apsilankymo veterinarijos klinikoje neišvengsite, kadangi tik klinikoje yra reikalingi medicininiai preparatai ir medicininiai aparatai skubiems tyrimams atlikti ar gyvūno gyvybei palaikyti. Todėl atsitikus skubiam atvejui, konsultuokites su veterinarijos gydytoju aukščiau nurodytu telefonu – Jis patars kaip pasielgti atitinkamu atveju.

Veterinarijos klinikoje “Pas pumą” suteikiama skubi traumatologinė ir reanimacinė pagalba:

- Rentgeninis tyrimas;
- Deguonies padavimas ir tolesnė plaučių ventiliacija;
- Intensyvi terapija ir priežiūra po sunkių traumų;
- Krūtinės ląstos, pilvo ertmės, atvirų/uždarų kaulų lūžių, sąnarių operacijos;
sirdissuo sulauzyta koja    

Klinikos “Pas pumą” specialistai visada pasiruošę Jums padėti!

SVARBU

Veterinarijos klinikos rekomendacija

Dėmesio! Nepamirškite savo augintinius dehelmentizuoti ir apsaugoti nuo pavojingų kraujasiurbių erkių platinamų ligų įvairiais preparatais, kuriuos geriausiai parinks klinikos "Pas pumą" veterinarijos gydytojas.


Būkite sveiki ir laimingi!

Apie kraujasiurbinių erkių platinamas ligas skaitykite čia.

Pasidalinkime su draugais

Dalintis nuoroda per FacebookDalintis nuoroda per Google BookmarksDalintis nuoroda per TwitterDalintis nuoroda per LinkedIn

Mus mėgsta

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates
NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra